Stil strane^{∗}

bez autora

∗Numeracija je najpre rimska. Komanda \newpage nasilno prekida stranu i prelazi na sledeću, a to nam je potrebno da bi sadržaj bio na posebnoj strani. Koristimo opciju twoside da bi zaglavlja na levoj i desnoj strani bila različita. Na stranicama koje su numerisane jedinicom (rimskom ili arapskom) u zaglavlju se pojavljuje samo redni broj strane.

ii CONTENTS

Contents

Predgovor 1 Uvod 1 1 Problem 1

1.1 Potproblem . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 1.2 Ima ih mnogo . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1

2 Razrada problema 2 2.1 Razrada potproblema . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2 2.2 Ima ih mnogo za razradu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2

3 Pristupi problemu 2 3.1 Razrada potproblema . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3 3.2 Ima ih mnogo za razradu . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3

4 Evo rešenJa 3 Pogovor 4

Predgovor

Uvod

Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča.

Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča.

Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča.

Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča. Uvodna priča.

1 Problem

Šta i kako?^{1} Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

1.1 Potproblem

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

1.2 Ima ih mnogo

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

1odavde je arapska numeracija

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

2 Razrada problema

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

2.1 Razrada potproblema

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

2.2 Ima ih mnogo za razradu

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako? Šta i kako?

3 Pristupi problemu

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

3.1 Razrada potproblema

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

3.2 Ima ih mnogo za razradu

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto? Kako i zašto?

4 Evo rešenJa

Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa!

Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa!

Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa!

Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa! Evo rešenJa!

Pogovor

Mislim, šta reći?

Sine, mora tata sebi da dâ malo oduška.