Duži i kraći horizontalni razmaci (običan razmak) Pera Perić. (razmak od 5mm) Pera Perić. (razmak od 1cm) Pera Perić. (razmak od 5cm) Pera Perić. Vertikalni razmaci vertikalan razmak od 1cm

vertikalan razmak od 3cm

tekst