Razmaci (običan razmak ne daje razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX. (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.