Razmaci (standardne nenumerisane podliste: diskovi pa crtice)

• (običan razmak ne daje razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX.

• Specijalni razmaci – (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

– (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

– (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. Razmaci (standardne numerisane podliste: brojevi pa slova)

1. (običan razmak ne daje razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX.

2. Specijalni razmaci (a) (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

(b) (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

(c) (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. Razmaci (nestandardne numerisane podliste; za podlistu koristimo male

rimske brojeve umesto slova) 1. (običan razmak ne daje razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX.

2. Specijalni razmaci (i) (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. (ii) (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. (iii) (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.