Razmaci (nenumerisana lista)

• (običan razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX.

• (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

• (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

• (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. Razmaci (nenumerisana lista sa crticom umesto diska)

- (običan razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX.

- (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

- (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

- (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. Razmaci (numerisana lista)

1. (običan razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX.

2. (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

3. (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

4. (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. Razmaci (numerisana lista sa slovima umesto brojeva)

a) (običan razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX.

b) (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

c) (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.

d) (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. Razmaci (numerisana lista sa rimskim brojevima) I (običan razmak) Mrzim L^{A}TEXa tek TEX. II (obrnuta kosa crta i razmak) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. III (vitičaste zagrade okolo) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX. IV (vitičaste zagrade na kraju) Mrzim L^{A}TEX a tek TEX.