Mrzim LaTeX a tek TeX.

Naša slova: Š, š, Ž, ž, Č, Č, Ć, ć, Dj, dj

Koristimo veličinu slova 12pt, a tip dokumenta (documentclass) je article. Dokument ćemo štampati na papiru veličine A4 (a4paper).

Pasusi se prave pomoću prazne linije ili komande par (sa obrnutom kosom crtom ispred). Uvlačenje prve linije pasusa je sa indent, a ako to ne želimo, onda koristimo noindent (naravno, sa obrnutom kosom crtom ispred).

Pasusi se prave pomoću prazne linije ili komande par (sa obrnutom kosom crtom ispred). Uvlačenje prve linije pasusa je sa indent, a ako to ne želimo, onda koristimo noindent (naravno, sa obrnutom kosom crtom ispred). Pasusi se prave pomoću prazne linije ili komande par (sa obrnutom kosom crtom ispred). Uvlačenje prve linije pasusa je sa indent, a ako to ne želimo, onda koristimo noindent (naravno, sa obrnutom kosom crtom ispred).

Pasusi se prave pomoću prazne linije ili komande par (sa obrnutom kosom crtom ispred). Uvlačenje prve linije pasusa je sa indent, a ako to ne želimo, onda koristimo noindent (naravno, sa obrnutom kosom crtom ispred).